Mieszkanie Z Ogrodem Poznań - Osiedle Natura
trójkąt
trójkąt

Mieszkanie z ogrodem Poznań Strzeszyn

Mieszkanie z ogrodem w Poznaniu przyciąga coraz więcej osób, które chcą zakupić nieruchomość w sprzyjającej okolicy, bez hałasów i z dużą ilością zieleni. Nasze mieszkania zlokalizowane są 15 minut samochodem od centrum Poznania, co daje duże korzyści, zarówno z życia w dużej cywilizacji, jak i na uboczu miasta. Inwestycja na granicach metropolii w sąsiedztwie z jeziorem Strzeszyńskim daje możliwości do relaksu nawet w ciągu tygodnia bez konieczności wyjeżdżania poza miejsce zamieszkania. Sprzedaż lokali odbywa się zgodnie z harmonogramem płatności 20/80 w programie pierwsze mieszkanie dla młodych. 20% całościowej ceny, pokrywane jest na początku, a 80% po zakończeniu budowy. Stawiamy głównie na niskie zabudowy, co pozwalają na uzyskanie mniejszego hałasu na osiedlu. 

Dlaczego mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu to dobra inwestycja?

Kupując mieszkania z ogrodem na parterze w Poznaniu czy okolicach możemy zyskać nie tylko własne M2, ale również oazę spokoju. Dzięki temu będzie można odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Nawet jeśli osoby chcące zainwestować w nieruchomość, nie posiadają dużego budżetu na spory metraż, oferujemy przytulną kawalerkę z małym tarasem, jednocześnie poszerzając przestrzeń o zielony kąt.

Zakup mieszkania z myślą o jego wynajmie

Mieszkania z ogrodem na sprzedaż to także idealna inwestycja pod wynajem. Coraz więcej osób chcąc wynająć lokal, szuka przyjaznej, cichej i zielonej przestrzeni do życia. Kawalerka z ogródkiem w okolicach Poznania to rzadka oferta, która nieustannie ma dużo zainteresowanych. Wcześniej zazwyczaj tarasy były przyłączane do większych metraży nieruchomości. Mieszkanie z ogródkiem pod Poznaniem będzie również idealne dla kogoś, kto przeszedł na emeryturę i chce odpocząć od zgiełku miasta. Własny taras, na którym można wypić kawę czy herbatę z bliskimi jest ceniony przez większość osób. Wolne chwile można spędzać na pielęgnacji roślin i kwiatów

Nowe mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz pod Poznaniem 

Naszym klientom oferujemy zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Stawiamy na nowoczesne style wykończenia, używając wysokiej jakości materiałów. Często korzystamy z jasnych kolorów i naturalnego drewna. Oczywiste jest, że wnętrze lokali jest remontowane zgodnie z życzeniem przyszłego mieszkańca. 

Funkcjonalne osiedle dla mieszkańców

W centralnym miejscu całej inwestycji powstanie pasaż handlowy z kameralnymi kawiarniami i osiedlowymi sklepikami. Strzeszyn mieszkania to oferta kierowana do osób, które cenią sobie spokój i lubią pracować z domu bez konieczności dojeżdżania do miasta w godzinach szczytu. Deweloper zadbał także o inne mieszkania inwestycyjne Poznań. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z planami zabudowań na najbliższe lata.

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania dwupokojowe, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.