Inwestycje Mieszkaniowe Poznań. Mieszkanie pod Inwestycje w Poznaniu - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Mieszkania inwestycyjne Poznań

Im bardziej atrakcyjne są mieszkania inwestycyjne w Poznaniu, tym szybciej przyciągają uwagę grup docelowych. My proponujemy nieruchomości inwestycyjne w ciekawej dzielnicy miasta, zaprojektowane w proekologiczny sposób! Sprawdź ofertę osiedla Naturama i ulokuj bezpiecznie swój kapitał. Mieszkania inwestycyjne w Poznaniu znajdujące się na osiedlu Naturama powstały z myślą o ludziach, którzy żyją życiem miejskim, ale jednocześnie tęsknią za codzienną obecnością przyrody. 

 

Mieszkania inwestycyjne Poznań – spokojne życie na Strzeszynie

nwestycje mieszkaniowe  Poznań uwzględniają m.in. estetykę miejsca, dostęp do punktów usługowych, komunikację miejską, bliskość natury i przestrzeń sprzyjającą budowaniu relacji sąsiedzkich. Osiedle Naturama to nieruchomości inwestycyjne, które odpowiadają tym punktom.

To mieszkania na Strzeszynie (pomiędzy ulicami Koszalińską a Suwalską):

  • o niskiej zabudowie,
  • wykorzystujące energię odnawialną w zasilaniu lamp ulicznych i częściach wspólnych,
  • z ogrodami deszczowymi i "zielonymi ścianami",
  • z przyjazną infrastrukturą – lokalnymi sklepami, apteką, kwiaciarnią i innymi punktami.

Tak zaprojektowana przestrzeń sprawia, że staje się ona idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku, o różnych stylach życia. Mieszkania inwestycyjne sprawdzą się np. jako mieszkania na wynajem dla studentów, osób pracujących, małżeństw z dziećmi, singli i seniorów. Na osiedlu Naturama i poznańskim Strzeszynie można wypoczywać aktywnie na łonie natury. Umożliwia to położone blisko jezioro Strzeszyńskie i las (liściasty i sosnowy). Spacer nad jezioro zajmie zaledwie kilkanaście minut. Mieszkańcy szybko dotrą też do centrum Poznania (ok. 15 minut jazdy samochodem), a kiedy będą chcieli odpocząć od zgiełku miasta – znajdą ukojenie w swojej lokalizacji.

Mieszkania inwestycyjne Strzeszyn

Jako deweloper Nickel Development oferujemy mieszkania:

  • kawalerki, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe,
  • o powierzchni od 36 do 72 metrów kwadratowych,
  • na parterze, 1 lub 2 piętrze,
  • z tarasem, balkonem i ogrodem.

Mieszkania wykończone pod klucz

Nieruchomości inwestycyjne są rentowne, jeśli lokal i otoczenie spełniają wymienione wyżej kryteria. Ale nie tylko! Wartość lokalu może podnieść także stan deweloperski – mieszkania z rynku wtórnego cechują się wyższą wartością rynkową niż mieszkania z rynku wtórnego. Pracownia YouNick Design przygotuje dla Ciebie mieszkanie wykończone pod klucz – gotowe do wprowadzenia się przez najemców.

Masz więcej pytań? Chcesz skorzystać z doradztwa? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę na mieszkanie pod inwestycje.

Inwestycje mieszkaniowe Strzeszyn - sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania dwupokojowe, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.