Mieszkanie 3 Pokojowe Poznań Sprzedaż. Strzeszyn - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Mieszkania 3 pokojowe Poznań Strzeszyn

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w zielonej okolicy Poznania? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się mieszkania 3 pokojowe Poznań Strzeszyn. Nowe osiedle mieszkań położone jest w malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów i Jeziora Strzeszyńskiego. Osiedle Naturama zostało stworzone z myślą o osobach, które poszukują własnego, wymarzonego mieszkania w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą deweloperskiego mieszkania na poznańskim Strzeszynie.

Mieszkania 3 pokojowe Poznań – 15 minut od centrum

Osiedle Naturama to nowoczesne osiedle zlokalizowane zaledwie 15 minut od centrum Poznania. Wyróżnia się kameralną zabudową, ogromną przestrzenią i strefami wyłączonymi z ruchu kołowego. Mieszkania 3 pokojowe Poznań są położone w otoczeniu ponad 500 sztuk różnego rodzaju drzew, krzewów i traw. Jest to miejsce, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością, tworząc enklawę ciszy i spokoju. Jeśli szukasz mieszkania 3-pokojowego dla siebie w wyciszonej i zielonej okolicy niedaleko centrum Poznania, to już teraz sprawdź ofertę Strzeszyn mieszkania.

Mieszkanie 3 pokojowe Poznań sprzedaż – to może być Twój wymarzony dom

W ofercie deweloperskiej znajdują się 3 pokojowe mieszkania Poznań rozlokowane na parterze lub wyższych kondygnacjach. Na pierwszym i drugim piętrze dostępne są 3 pokojowe mieszkania z balkonem. Do położonych na pierwszym piętrze mieszkań przynależy ogród oraz taras. Każdy lokal mieszkalny posiada ergonomiczny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Zbudowane w nowoczesnym stylu mieszkania składają się z kuchni, przestrzennego salonu, łazienki, sypialni i pokoju. Dodatkowo możemy przygotować dla Ciebie mieszkanie pod klucz i wyposażyć w udogodnienia, takie jak stacja ładowania e-pojazdów, klimatyzacja, rolety zewnętrzne czy nawietrzniki z filtrami antysmogowymi.

Oferta dla inwestorów

Oferta 3 pokojowych mieszkań Poznań skierowana jest również do inwestorów, którzy poszukują nieruchomości pod wynajem. Proponujemy 3-pokojowe mieszkania usytuowane w zielonej okolicy miasta zaprojektowane w nowoczesnym i proekologicznym stylu. Osiedle Naturama składa się z budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie liczącej do 2 pięter. W bliskim otoczeniu osiedla znajduje się przyjazna dla mieszkańców infrastruktura – dostęp do punktów usługowych i handlowych, aptek oraz komunikacji miejskiej. Mieszkania inwestycyjne Poznań sprawdzą się jako mieszkania na wynajem dla małżeństw z dziećmi i seniorów.

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania dwupokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.