Mieszkania Za Gotówkę Poznań - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Mieszkania za gotówkę Poznań

Mieszkania za gotówkę w Poznaniu? Zobacz mieszkania na Strzeszynie i poznaj osiedle Naturama. To nowoczesne miejsce o przyjaznej infrastrukturze, blisko jeziora i lasu. Mieszkania zlokalizowane są pomiędzy ulicami Koszalińską a Suwalską. Jeśli chcesz mieszkać w spokojnej części Poznania, ale jednocześnie mieć możliwość szybkiego dotarcia do centrum, zapoznaj się z ofertą. Kupno mieszkania za gotówkę od dewelopera to bezpieczna inwestycja.

Dlaczego warto kupić mieszkania za gotówkę?

W czasach, w których dynamika zmian gospodarczych jest ogromna, warto stawiać na rozwiązania dające pewność i bezpieczeństwo. Mieszkania za gotówkę w Poznaniu są jednym z nich – unikasz w ten sposób zobowiązań kredytowych i znacznie skracasz czas kupna nieruchomości. Jeśli zakup mieszkania od dewelopera za gotówkę wydaje Ci się nadal trudnym procesem, śmiało dziel się z nami wątpliwościami. Przeprowadzimy Cię przez proces kupna krok po kroku i odpowiemy na wszystkie pytania

 

Zakup nowego mieszkania na Strzeszynie – osiedle Naturama

Każde osiedle ma swoją specyfikę i przyciąga różne osoby. Nasze mieszkania dostępne za gotówkę są propozycją dla tych, którzy cenią proekologiczne rozwiązania, dostęp do natury i kameralny klimat osiedla. Oferujemy:

  • obiekty z niską zabudową,
  • mieszkania 2,3 i 4-pokojowe o  powierzchniach od 29,95 do 74,93 m kw,
  • mieszkania parterowe z tarasami i ogródkami,
  • ogrody deszczowe i "zielone ściany", 
  • ponad 500 sztuk drzew, krzewów i ozdobnych traw,
  • plac zabaw na osiedlu,
  • siłownię pod chmurką. 

W zasilaniu lamp ulicznych i w częściach wspólnych wykorzystywana jest energia odnawialna. Lokalne sklepy, apteki, kwiaciarnie i inne punkty handlowo-usługowe są łatwo dostępne. To samo dotyczy przystanku komunikacji miejskiej – dla osób, które chcą dojechać do dowolnej części Poznania transportem publicznym. Poza tym budynki zaprojektowane zostały tak, aby harmonijnie wpisać się w naturalne otoczenie. Wpływają na to m.in. zastosowane materiały w ziemistych kolorach i drewno. 

Kupno mieszkania za gotówkę na osiedlu Naturama jest więc propozycją dla osób w każdym wieku: dla młodych i seniorów, dla singli i par, a także dla rodzin z dziećmi. Nową lokalizację docenią ci, którzy szukają spokoju płynącego z natury, ale również ci, którzy chcą aktywnie spędzać czas na jej łonie

Kup za gotówkę mieszkania wykończone pod klucz!

Chcesz kupić mieszkanie za gotówkę, odebrać klucze i po prostu się wprowadzić? Oferta mieszkań wykończonych pod klucz spełni to marzenie. Zaprojektowaniem, realizacją i ostatnimi porządkami we wnętrzu zajmie się pracownia YouNick Design. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o tym, jak chcesz mieszkać. Oszczędzaj czas i nerwy, dzięki współpracy ze specjalistami. 

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania pod inwestycjeProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania dwupokojowe, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.