Mieszkania 2 Pokojowe Poznań Strzeszyn Sprzedaż - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Mieszkania 2 pokojowe Poznań Strzeszyn

Oferujemy mieszkania 2 pokojowe w Poznaniu na sprzedaż dla osób, które cenią sobie zieloną przestrzeń wokół zamieszkania oraz kameralną okolicę i przyjazne osiedle. Lokale dedykowane są zarówno dla osób, które żyją w pojedynkę, jak i rodzin z dziećmi. 2-pokojowe mieszkania w Poznaniu zaprojektowane zostały w bardzo funkcjonalny sposób, przez co niewielki metraż daje dużo możliwości. Będą one idealne dla młodych ludzi lub osób, które przeszły na emeryturę. Mieszkańców będzie dzielić jedynie 15 minut do centrum Poznania. Nieopodal znajduje się Jezioro Strzeszyńskie, które daje okazje do odpoczynku w otoczeniu natury, bez konieczności wyjeżdżania poza miejsce zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, aby omówić szczegóły inwestycji!

Mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż w Poznaniu — jakie są zalety takiego układu lokalu?

2 pokoje w mieszkaniu to idealne rozwiązanie dla młodej pary, emerytów czy dla studentów, którzy zaczynają swoje dorosłe życie. Tego typu lokale wybierane są także z myślą o wynajmie przez osoby, które chcą zainwestować swoje pieniądze. W naszej ofercie można znaleźć mieszkania, które mają ogródek z tarasem. Będą spełnieniem marzeń dla tych, którzy lubią odpoczywać w wolnej chwili w otoczeniu natury, nie wychodząc daleko poza miejsce zamieszkania. Strzeszyn mieszkania zlokalizowane są zaledwie 15 minut samochodem od centrum Poznania. Tym samym dojeżdżanie do szkoły czy pracy własnym pojazdem, nie stanowi problemu. Na osiedlu zaplanowana jest budowa pasażu handlowego z kameralnymi kawiarniami i sklepami spożywczymi

Mieszkanie 2 pokojowe pod Poznaniem w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz 

Inwestycje deweloperskie oparte są na dostosowaniu bloków i osiedli do funkcjonalności i wygodny przyszłych mieszkańców. Każdy detal wykonywany jest z myślą o ich przyszłym spędzaniu czasu. Place zabaw, alejki z ławeczkami i naturalne kolory elewacji to tylko niektóre z tych elementów, które mają wpływ na samopoczucie właścicieli mieszkań. Niskie zabudowy ograniczają ogólny hałas, zgiełk i tworzą przytulną atmosferę 

Oferujemy sprzedaż 2 pokojowych mieszkań w Poznaniu zarówno w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Stawiamy na wysokiej jakości materiały, które będą sprawdzać się przez wiele lat. Nowe mieszkanie zawsze wyposażone jest w instalacje, które objęte są gwarancją od dewelopera i producentów. Sprzedajemy mieszkania inwestycyjne Poznań, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą również dla tych, którzy myślą o przyszłym wynajmowaniu. Harmonogram płatności, jaki oferujemy kupującym w programie pierwsze mieszkanie to 20/80. 

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.