Program pierwsze mieszkanie - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Program pierwsze mieszkanie

Program pierwsze mieszkanie kierowane jest do wszystkich młodych osób do 45 roku życia, które dotychczas nie posiadają żadnej nieruchomości. Program rządowy zakłada opłacanie przez 10 lat przez Państwo różnicę między stałą stopą oprocentowania kredytu a oprocentowaniem 2%. Pierwszych tego typu inwestycji będzie można dokonać już w połowie roku 2023. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, które idealnie mieszczą się w zakładanym budżecie 500 tys. lub 600 tys. zł. Posiadamy lokale kilkupokojowe, jak i kawalerki. Dużym plusem jest także spora ich ilość wyposażona w ogródki i tarasy oraz balkony. Mieszkania w Strzyszynie ulokowane 15 minut samochodem od Poznania to idealne miejsce do życia w otoczeniu zieleni i spokoju w niedalekiej odległości od dużego miasta.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie kredytu na pierwsze mieszkanie w 2023 dla młodych?

Program mieszkaniowy obejmuje wszystkich, którzy nie ukończyli 45 roku życia oraz nie posiadają nieruchomości na własność. Dla osoby żyjącej w pojedynkę będzie przeznaczony budżet kredytu w wysokości 500 tys. zł, a dla pary lub małżeństwa aż 600 tys.zł. Wnioski będzie można składać już od 1 lipca 2023 roku. Założenie programu jest głównie odniesione do zagwarantowania stałego bezpiecznego oprocentowania kredytu równe 2%. Przez 10 lat budżet państwa będzie opłacał pozostałą różnicę na podstawie średniego oprocentowania w bankach. Program pierwsze mieszkanie obejmuje harmonogram spłat w formie 20/80.

Jakie mieszkania można kupować dzięki dofinansowaniu z programu pierwsze mieszkanie?

Zarówno mieszkania z rynku pierwotnego, jak i wtórnego będą objęte programem rządowym do wykorzystania dla młodych, którzy jeszcze nie posiadają własnego M. Zazwyczaj dla młodych par i singli bardzo ważny jest wygląd i funkcjonalność zakupowanej nieruchomości, dlatego jako deweloper z doświadczeniem polecamy mieszkania w spokojnej okolicy pod Poznaniem, gdzie można odnaleźć ciszę i żyć w otoczeniu natury. Dla osób, które dojeżdżają do pracy lub szkoły, dzielić ich będzie jedynie 15 minut samochodem do centrum miasta

Pierwsze mieszkanie dla młodych w 2023 deweloperskie z wykończeniem pod klucz pod Poznaniem

W naszej ofercie można znaleźć zarówno mieszkania do zakupu w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Realizując wszelkie prace remontowe, stawiamy na wysokiej jakości materiały i nowoczesny styl, który będzie dopasowany do metrażu. Program rządowy pierwsze mieszkanie na pewno zainteresuje wszystkich, którzy nigdy nie mieli styczności z własną przestrzenią do zagospodarowania, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby przestrzeń była przytulna i dawała dużo możliwości na jej zaaranżowanie. Zakup pierwszego mieszkania wiąże się z dużą ekscytacją, zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. 

Czy nieruchomości z nowego programu rządowego na 2023 na pierwsze mieszkanie będą obejmowały lokale z ogródkami?

Bezpieczny kredyt przyznawany młodym osobom nie wyznacza konkretnych wytycznych co do rodzaju i położenia pierwszego zakupowanego mieszkania. Dlatego dla osób, które bardzo by chciały lokal usytuowany na parterze, postaramy się dobrać metraż i budżet, tak aby marzenie się spełniło. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą nieruchomości z naszej inwestycji Strzeszyn mieszkania