Kawalerki Na Sprzedaż Poznań Strzeszyn - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Kawalerki Poznań Strzeszyn

W kawalerki w Poznaniu inwestuje coraz więcej osób. Kupując małą nieruchomość, można bez problemu ją wynająć. Jest to też dobra okazja do zakupu pierwszego M2 dla siebie lub dziecka, które wkracza w dorosłość. Idealna dla studentów i młodych osób, które nie mają jeszcze własnych rodzin. Będzie też bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób starszych, które zmagają się z chorobami i nie mają siły na prowadzenie większego mieszkania. Okolice, w których znajduje się jezioro Strzeszyńskie to miejsce dla tych, którzy cenią sobie zieloną okolicę i odpoczynek w towarzystwie natury i ciszy. Stawiane inwestycje łączą funkcjonalność z nowoczesnością, dlatego wybieramy niskie zabudowania, które sprzyjają kameralnym osiedlom. 

Sprzedaż kawalerek w Poznaniu — zalety małego metrażu

Kawalerki cieszą się coraz większym powodzeniem na rynku nieruchomości. Ich zakup zazwyczaj jest dokonywany z myślą o wynajmie. Szukanie małych metraży, które są ulokowane w kameralnych osiedlach to nie lada wyzwanie, dlatego oferujemy Państwu lokale jednopokojowe z łazienką. Dodatkowo w inwestycji w Strzeszynie są mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem. Dojazd do centrum Poznania zabiera zaledwie 15 minut samochodem. Kawalerka będzie idealna dla studentów, młodych osób bez rodzin oraz starszych ludzi, którzy nie mają już ochoty i budżetu na utrzymywanie dużych mieszkań i ich ogrzanie w sezonie zimowym. 

Stan deweloperski lub wykończony pod klucz kawalerek na sprzedaż pod Poznaniem

Oferta mniejszych powierzchniowo apartamentów, jakimi są kawalerki naszej inwestycji to między innymi mieszkania w stanie deweloperskim. Jednakże na życzenie inwestora zajmujemy się wykańczaniem ich pod klucz. Zdajemy sobie sprawę, że kawalerka o małej powierzchni powinna być dobrze zagospodarowana. Dlatego polecamy projekty, które zachowują przestronny klimat i nowoczesne urządzenie lokalu. Używamy tylko materiałów wysokiej jakości. 

Kawalerki pod Poznaniem są zlokalizowane w kameralnym osiedlu, gdzie zaplanowana jest budowa pasażu handlowego z różnymi kawiarniami i sklepikami spożywczymi. Nowa kawalerka może być początkiem nowego życia i wejścia w dorosłość dla młodych osób. Mieszkanie dla singla nie wymaga większej ilości pokoi, dlatego obniżając przyszłe wydatki, takie mieszkania są polecane właśnie dla osób żyjących w pojedynkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Strzeszyn mieszkania. Posiadamy w sprzedaży także inne mieszkania inwestycyjne Poznań o różnym metrażu. Wysoki standard wykończenia przyciąga wielu inwestorów rocznie.

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania dwupokojowe, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzinMieszkania z rynku pierwotnego, Nowoczesne mieszkania.