Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań Strzeszyn - Osiedle Naturama
trójkąt
trójkąt

Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań

Szukasz komfortowego mieszkania z rynku pierwotnego Poznań? Interesuje Cię tylko i wyłącznie nowe mieszkanie? Zapoznaj się z ofertą mieszkań Osiedla Naturama, a oprócz nowej nieruchomości otrzymasz spokój, ciszę i bliskość natury. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu lasów i bliskim położeniu Jeziora Strzeszyńskiego. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania na Osiedlu Naturama.

Mieszkania z rynku pierwotnego, dlaczego warto kupić?

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego to jedna z najlepszych inwestycji. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż mieszkania z rynku pierwotnego są projektowane i budowane z uwzględnieniem energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań. Decydując się na mieszkanie pierwotne, otrzymasz ciepłą, nowoczesną i komfortową przestrzeń dla siebie i całej rodziny. Kupno mieszkania z rynku pierwotnego uwalnia Cię od kosztów remontu i modernizacji, które należałoby przeprowadzić w mieszkaniu z rynku wtórnego. Dodatkowo możesz w pełni decydować o wystroju wnętrz, kolorze podłogi, ścian czy mebli.

Zakup mieszkania rynek pierwotny i możliwości finansowania

Jeśli planujesz zakup swojego pierwszego mieszkania, skorzystaj z programu rządowego, jakim jest Program Pierwsze Mieszkanie. Lubimy, gdy spełniają się marzenia naszych Klientów, dlatego decydując się na zakup nowego mieszkania z oferty Osiedla Naturama, otrzymasz korzystny Harmonogram Płatności 20/80. Na czym polega? Zapewniamy gwarancję stałej ceny, a Ty będziesz mógł poczekać na tańszy kredyt. Już teraz zapoznaj się z ofertą Strzeszyn mieszkania i zadbaj o lepsze jutro.

Nowe mieszkania deweloperskie – komfortowy standard, nowe życie

Lokalizacja Osiedla Naturama jest dużym atutem inwestycji. Podobnie, jak nowoczesny design oraz przyjazna infrastruktura. Zadbaliśmy nie tylko o wysoką jakość wykończenia nieruchomości w stanie deweloperskim, ale również o otoczenie inwestycji. Zrobiliśmy to, sadząc ponad 500 sztuk różnego rodzaju drzew, krzewów i traw. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby sprzyjała relacjom sąsiedzkim i była azylem dla rodzin, singli i osób starszych.

Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań to dobra inwestycja, która się zwraca

Jeśli szukasz mieszkań z rynku pierwotnego na wynajem, mamy dla Ciebie mieszkania inwestycyjne Poznań. Dodatkowo oferujemy możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz i wyposażyć w liczne udogodnienia. Sprzedajemy mieszkania za gotówkę oraz w ramach kredytu hipotecznego. Zapoznaj się z ofertą mieszkań i umów na spotkanie.

Sprawdź naszą ofertę:

Mieszkania za gotówkęProgram pierwsze mieszkanieMieszkania z ogrodem, Mieszkania dwupokojowe, Mieszkania trzypokojowe, Mieszkania czteropokojowe, Kawalerki, Mieszkania dla singli, Mieszkania dla rodzin,  Nowoczesne mieszkania.