Osiedle Naturama | Pozwolenie na użytkowanie
trójkąt
trójkąt

MAMY POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

Naturama z pozwoleniem na użytkowanie! Rozpoczęliśmy proces przekazywania mieszkań właścicielom, którzy wkrótce zamieszkają w tej wyjątkowej lokalizacji.

 
Naturama_Gotowe mieszkania na Strzeszynie
 
Osiedle 𝗡𝗮𝘁𝘂𝗿𝗮𝗺𝗮, zrealizowane na poznańskim Strzeszynie, przyciąga oko jakościową architekturą, doskonale wkomponowaną w zastany krajobraz. Jest niecodziennym przykładem miejsca, które łączy w sobie zalety życia w mieście z możliwością obcowania z naturą – na wyciągnięcie ręki.
 
Koncepcja osiedla w ludzkiej skali, stworzona przez renomowaną pracownię architektoniczną WWJA - Wojtyś Wójtowicz Jakubowski Architekci, zrealizowana została w najdrobniejszych szczegółach: niskie budynki z charakterystycznymi, spadzistymi dachami, oryginalny design, użycie najwyższej jakości materiałów m.in. sosny skandynawskiej Oy Lunawood Ltd czy unikalnych paneli EQUITONE z efektem 3D, duże odległości między budynkami oraz bujna roślinność wokoło sprawiają, że 𝗡𝗮𝘁𝘂𝗿𝗮𝗺𝗮 tworzy niezwykłą harmonię z otaczającą przyrodą i sprzyja budowaniu codziennych relacji sąsiedzkich.
 
Dziękujemy wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w powstanie tego wyjątkowego miejsca. Gratulujemy całemu zespołowi! Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!