trójkąt
trójkąt

PÓŁMETEK I ETAPU!

Skorzystaliśmy ze słonecznej pogody i zrobiliśmy dla Was kilka zdjęć z placu budowy przy Koszalińskiej 22. Jak widać - sporo się tam dzieje! Kierownik budowy szczegółowo opisał nad tym aktualnie pracują i co zostało już ukończone:

1/ Budynek 22 – Prace wykończeniowe wewnątrz budynku nabierają tempa. Mamy wykonane około 80% prac szpachlarskich, 100% płytek w częściach wspólnych oraz pomontowane wszystkie drzwi do mieszkań. W październiku rozpoczynamy pierwsze malowania części wspólnych oraz montaż zabudów meblowych szachtów instalacyjnych. W mieszkaniach rozpoczęto białe montaże. Elewacja wentylowana z deski jest wykonana w 90% a płyt Equiton w 50%. W październiku rozpoczynamy również montaże balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.

2/ Budynek 22E - Prace wykończeniowe wewnątrz budynku nabierają tempa. Mamy wykonane około 90% prac szpachlarskich, 100% płytek w częściach wspólnych oraz pomontowane wszystkie drzwi do mieszkań. W październiku rozpoczynamy pierwsze malowania części wspólnych oraz montaż zabudów meblowych szachtów instalacyjnych. Rozpoczynamy również białe montaże w mieszkaniach. Elewacja wentylowana jest w 60% zaawansowania. W październiku rozpoczynamy montaż desek elewacyjnych oraz płyt Equiton. Balustrady wewnętrzne oraz zewnętrze montowane będą pod koniec miesiąca.

3/ Budynek 22A – Prace instalacyjne elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%, Instalacje podposadzkowe zakończone w 100%. Wykonywanie posadzek zakończone w 100%. Pod koniec października rozpoczniemy prace wykończeniowe – szpachlowanie i kładzenie płytek w częściach wspólnych. Prace elewacyjne w zakresie BSO zakończono w 100%.

4/ Budynek 22B – Prace instalacyjne elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%. Instalacje podposadzkowe zakończone w 100%. Rozpoczęto prace posadzkarskie. Elewacja BSO w 50% zaawansowania. Pod koniec października rozpoczniemy prace wykończeniowe – szpachlowanie i kładzenie płytek w częściach wspólnych.

5/ Budynek 22C – Instalacje elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%. Instalacje podposadzkowe wykonane na parterze i piętrze +1 w 100%. Elewacja BSO wykonana w 20%.

 

Więcej zdjęć w naszej galerii KLIKNIJ TUTAJ

Najpopularniejsze artykuły
20 marca 2023

80% PRAC JUŻ ZA NAMI

W już prawie wiosenny dzień wpadamy w odwiedziny do naszej ekipy budowlanej. Co u nich słychać? ...
9 lutego 2023

Halo budowa, co słychać na naszym osiedlu?

Uwielbiamy tu być i mamy nadzieję, że przyszli mieszkańcy pokochają Strzeszyn równie mocno. Jak minął pierwszy miesiąc na budowie przy Koszalińskiej? ...
12 stycznia 2023

Nowy rok, nowe wieści z placu budowy

Meldujemy się z budowy, ale zamiast zwolnić tempo po nowym roku, my je podkręcamy. ...