PÓŁMETEK I ETAPU!
trójkąt
trójkąt

PÓŁMETEK I ETAPU!

Skorzystaliśmy ze słonecznej pogody i zrobiliśmy dla Was kilka zdjęć z placu budowy przy Koszalińskiej 22. Jak widać - sporo się tam dzieje! Kierownik budowy szczegółowo opisał nad tym aktualnie pracują i co zostało już ukończone:

1/ Budynek 22 – Prace wykończeniowe wewnątrz budynku nabierają tempa. Mamy wykonane około 80% prac szpachlarskich, 100% płytek w częściach wspólnych oraz pomontowane wszystkie drzwi do mieszkań. W październiku rozpoczynamy pierwsze malowania części wspólnych oraz montaż zabudów meblowych szachtów instalacyjnych. W mieszkaniach rozpoczęto białe montaże. Elewacja wentylowana z deski jest wykonana w 90% a płyt Equiton w 50%. W październiku rozpoczynamy również montaże balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.

2/ Budynek 22E - Prace wykończeniowe wewnątrz budynku nabierają tempa. Mamy wykonane około 90% prac szpachlarskich, 100% płytek w częściach wspólnych oraz pomontowane wszystkie drzwi do mieszkań. W październiku rozpoczynamy pierwsze malowania części wspólnych oraz montaż zabudów meblowych szachtów instalacyjnych. Rozpoczynamy również białe montaże w mieszkaniach. Elewacja wentylowana jest w 60% zaawansowania. W październiku rozpoczynamy montaż desek elewacyjnych oraz płyt Equiton. Balustrady wewnętrzne oraz zewnętrze montowane będą pod koniec miesiąca.

3/ Budynek 22A – Prace instalacyjne elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%, Instalacje podposadzkowe zakończone w 100%. Wykonywanie posadzek zakończone w 100%. Pod koniec października rozpoczniemy prace wykończeniowe – szpachlowanie i kładzenie płytek w częściach wspólnych. Prace elewacyjne w zakresie BSO zakończono w 100%.

4/ Budynek 22B – Prace instalacyjne elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%. Instalacje podposadzkowe zakończone w 100%. Rozpoczęto prace posadzkarskie. Elewacja BSO w 50% zaawansowania. Pod koniec października rozpoczniemy prace wykończeniowe – szpachlowanie i kładzenie płytek w częściach wspólnych.

5/ Budynek 22C – Instalacje elektryczne zakończone w 100%. Prace tynkarskie zakończone w 100%. Instalacje podposadzkowe wykonane na parterze i piętrze +1 w 100%. Elewacja BSO wykonana w 20%.

 

Więcej zdjęć w naszej galerii KLIKNIJ TUTAJ

Najpopularniejsze artykuły
31 października 2023

MAMY POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

Naturama z pozwoleniem na użytkowanie! Rozpoczęliśmy proces przekazywania mieszkań właścicielom, którzy wkrótce zamieszkają w tej wyjątkowej lokalizacji. ...
28 lipca 2023

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

Już w najbliższy czwartek na naszym osiedlu odbędzie się Dzień Otwarty i nie może Was zabraknąć! ...
15 czerwca 2023

WAKACYJNY UPDATE BUDOWY

W ostatnim miesiącu budowa pierwszego etapu naszego osiedla osiągnęła poziom 97%! Zawsze chętnie odwiedzamy Strzeszyn ...