Osiedle Naturama | Halo Budowa, co tam słychać na budowie?
trójkąt
trójkąt

80% PRAC JUŻ ZA NAMI

W już prawie wiosenny dzień wpadamy w odwiedziny do naszej ekipy budowlanej. Co u nich słychać?

W tym miesiącu ogólne zaawansowanie prac na naszym osiedlu osiągnęło poziom 80%.

Dużo zadań zostało zakończonych i w części budynków rozpoczęliśmy już pierwsze sprzątanie pobudowlane. Co dokładniej się działo?
1/ Budynek 22 i 22E – Prace wewnątrz budynku zakończone. Zamontowano 100% balustrad zewnętrznych oraz maskownic. Trwa sprzątanie pobudowlane.
2/ Budynek 22A – Zakończono białe montaże w mieszkaniach. Wewnątrz budynku trwają ostatnie prace przygotowawcze przed sprzątaniem pobudowlanym. Elewacja wykonana w 100%. Rozpoczęto montaż balustrad zewnętrznych wraz z maskownicami.
3/ Budynek 22B – Zamontowano 100% drzwi wejściowych do mieszkań. Białe montaże w mieszkaniach zostały wykonane w 80%. Elewacja wykonana w 100%. Zamontowano 80% balustrad zewnętrznych wraz z maskownicami.
4/ Budynek 22C – Wykonano szpachlowanie ścian w częściach mieszkalnych. Prace szpachlarskie w częściach wspólnych wykonane w 50%. Elewacja wykonana w 95%. Zamontowano 70% balustrad zewnętrznych wraz z maskownicami. Zagospodarowanie terenu: Zakończono prace ziemne oraz podbudowy pod drogi i parkingi. Ułożono kostkę na drogach i parkingach wzdłuż budynków od 22C do 22A. Ułożono 95% wszystkich krawężników dróg i parkingów. Rozpoczęto wykonywanie chodników przy budynkach 22 oraz 22E. Rozpoczęto prace makroniwelacyjne oraz pierwsze prace ogrodnicze przy budynkach 22 oraz 22E.
 

Więcej zdjęć w naszej galerii.