Osiedle Naturama | Halo Budowa, co tam słychać na budowie?
trójkąt
trójkąt

Halo budowa, co słychać na naszym osiedlu?

Uwielbiamy tu być i mamy nadzieję, że przyszli mieszkańcy pokochają Strzeszyn równie mocno. Jak minął pierwszy miesiąc na budowie przy Koszalińskiej?

Pierwszy miesiąc nowego roku minął nam bardzo pracowicie. Zaawansowanie prac osiągnęło już poziom 75%!

Razem z naszą niezastąpioną ekipą z budowy, przygotowaliśmy dla Was szczegóły tego, co zostało wykonane przez ostatni miesiąc.
1/ Budynek 22 – Zakończono biały montaż w całości budynku; W częściach mieszkalnych trwają ostatnie prace przygotowawcze mieszkań przed sprzątaniem po budowlanym. Zamontowano 95% balustrad zewnętrznych, trwa montaż maskownic na balkonach.

2/ Budynek 22E - Zakończono biały montaż w całości budynku; W częściach mieszkalnych trwają ostatnie prace przygotowawcze mieszkań przed sprzątaniem po budowlanym. Elewacja wentylowana wykonana w 100%. Zamontowano 90% balustrad zewnętrznych, trwa montaż maskownic na balkonach.

3/ Budynek 22A – Prace szpachlarskie wykonane w 100%; Białe montaże w mieszkaniach wykonane w 85%; Malowanie części wspólnych (pierwsze malowanie) – wykonano w 100%; Elewacja wentylowana wykonana w 80%

4/ Budynek 22B – Prace szpachlarskie wykonane w 100%; Malowanie części wspólnych (pierwsze malowanie) – wykonano w 100%; Elewacja wentylowana wykonana w 80% 5/ Budynek 22C – Trwają prace szpachlarskie w częściach wspólnych i mieszkaniach – prace przygotowawcze pod malowanie części wspólnych; Elewacja wentylowana wykonana w 85%

Zagospodarowanie terenu:

- Wykonano 90% instalacji zewnętrznych elektrycznych oraz kanalizacji kablowej pod instalację teletechniczną

- Ułożono kostkę na parkingu oraz drodze przy placu zabaw.

- Wykonano korytowanie oraz podbudowy pod drogi i parkingi wzdłuż budynków 22A, 22B, 22C oraz przy budynku 22 od strony wjazdu z ul. Koszalińskiej, oraz korytowanie przy budynku 22 E.

Więcej zdjęć w naszej galerii.