DZIEŃ OTWARTY NA OSIEDLU NATURAMA! SOBOTA 10 GRUDNIA
trójkąt
trójkąt

DZIEŃ OTWARTY NA OSIEDLU NATURAMA! SOBOTA 10 GRUDNIA

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty. Dla odwiedzających przygotowaliśmy oferty specjalne, które obowiązują tylko do końca roku. To ostatnia szansa, by wejść na plac budowy i dokonać zakupu wymarzonego mieszkania jeszcze w tym roku.  🔥😎

Zarezerwuj czas 10 grudnia, w godzinach 9:00 – 13:00. Spotkamy się i porozmawiamy, a postępy prac budowlanych zobaczysz na własne oczy. 🔍 Przypominamy, że plac budowy to miejsce, które wymaga zachowania wyjątkowych zasad bezpieczeństwa, szczególnie o tej porze roku. Koniecznie zapoznajcie się z zasadami obowiązującymi na terenie budowy:

1⃣ Wygodny ubiór i odpowiednie obuwie. Kalosze, lub stabilne buty na grubszej podeszwie sprawdzą się idealnie – na terenie budowy trwają prace drogowe, w związku z czym dojście do poszczególnych budynków może być utrudnione.

2⃣ o kamizelki i kaski zadbamy my.

𝗣𝗿𝘇𝘆𝗽𝗼𝗺𝗶𝗻𝗮𝗺𝘆, 𝘇̇𝗲 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝘆 𝗺𝗼𝗴𝗮̨ 𝘄𝗲𝗷𝘀́𝗰́ 𝘄𝘆ł𝗮̨𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗼𝘀𝗼𝗯𝘆 𝗽𝗲ł𝗻𝗼𝗹𝗲𝘁𝗻𝗶𝗲.

𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼́ł𝘆 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮:

📆 10 grudnia na Osiedlu Naturama zlokalizowanym przy ul. Koszalińskiej 22

⏰  w godzinach 9:00 – 13:00

Koniecznie zgłoś swoje uczestnictwo w wydarzeniu wysyłając e-mail na adres 𝘀𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗮𝘇@𝗻𝗶𝗰𝗸𝗲𝗹.𝗰𝗼𝗺.𝗽𝗹. W odpowiedzi prześlemy propozycje godziny spotkania.

Na teren budowy możesz wjechać od ulicy Suwalskiej 175, a auto zaparkować przed wjazdem na plac budowy. Po przekroczeniu bramy, zapraszamy do Biura Budowy Nickel Development.

Do zobaczenia!